İnşaat Sonrası Temizlik

Mersin Temizlik Şirketleri arasında farklı bir konuma sahip olan FIRATLAR TEMİZLİK tüm Mersin il ve ilçelerinde inşaat sonrası temizlik hizmeti vermektedir. Günümüzde şehrimizin sürekli göç alması ve nüfusun artmasına paralel olarak inşaat sektörünü bir hayli hareketlendirmiş ve bununla birlikte temizlik gereksinimleri ortaya çıkmıştır. Mersin Fıratlar Temizlik uzun yıllar sizlere tam donanımlı profesyonel ekipleriyle inşaat sonrası temizlik işlerinizi itina ile yapmaktadır. Daireleriniz zarar görmeden profesyonel kişiler tarafından oturulacak hale gelip siz değerli müşterilerimize teslim edilmektedir. Firmamız temizlik esnasında kullandığı deterjanlara önem göstermekte olup kesinlikle kimyasal (Asit, tuz ruhu, kireç çözücü) maddeler kullanmamaktadır.

Cam çerçeve ve doğramalarının bant, etiket, harç ve boya gibi atıklardan arındırılarak temizlenmesi, Camlarda olabilecek muhtemel, boya, harç, bant, mantar, silikon vb. atıkların kazınarak içten ve dıştan silinmesi. Duvarların tozunun alınması, mutfak dolaplarının içlerinin vakumla çekilmesi ve içli dışlı silinerek ince temizliğinin yapılması.

Banyo ve wclerin duvarlarının inşaattan kaynaklanan harç, boya, kireç ve alçı izlerinin kazınarak deterjan ile yıkanması ve durulanması. Banyo dolapları ve aksesuarlarının silinmesi. Banyo ve wclerin ince temizliğinin yapılması. Kapı, petek ve prizlerin silinmesi. Balkonların yıkanması. İnşaat sonrası evin zemin türüne göre (parke, marley, mermer, fayans) temizliğinin sağlanması.

 Sizde FIRATLAR TEMİZLİK ŞİRKETİ’ni seçin rahat edin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir