Günlük Çöp Alımı Hizmetleri
Mersin apartman temizliği olarak Günlük Çöp Alımı, Apartmanınızda sabit bir kapıcı yerine belirlenen aralıklarla kapıcılık hizmeti veren Mersin Günlük Çöp Alımı hizmeti veren Mersin apartman temizliğidir. Apartman temizlik genel olarak ortak kullanım alanlarının temizlenmesi, günlük, haftalık çöp alımı, bağ-bahçe bakımı ve temizliği gibi zamanı sizde farklı kılan Günlük Çöp Alımı hizmeti alabilirsiniz. Mobil kapıcı hizmeti Mersin’in bir çok semtinde hizmetimiz mevcut olup, uygun fiyata sabit kapıcı hizmetinden faydalanabilirsiniz. Sürekli personel çalıştırıp, sigorta, muhasebe, izin ve maaşla uğraşmanıza gerek yok, sadece Günlük Çöp Alımı hizmetini fatura karşılığı ödersiniz. Günlük Çöp Alımı hizmeti ile güvenli, kaliteli, uzman personel ile ekonomik hizmet alımı sağlarsınız. Günlük Çöp Alımı sayesinde sorumluluk yerine hizmet satın alırsınız. Hem rahat edersiniz, hem de ekonomik bütçe sağlarsınız. Hizmetin adı bizimle güzel. Çünkü biz işimizi severek yapıyoruz.

Apartmanınıza gelen günlük çöp alımı sigorta primleri firmamız Mersin Apartman temizlik tarafından karşılanmaktadır. Apartmanda kullanılan temizlik malzemeleri firmamızca karşılanır, sizden ekstra ücret talep edilmez. Apartman kat/daire sayısına ve seçeceğiniz hizmetlere göre ücret belirlenmektedir. Aylık fatura karşılığı ödeme yaparsınız.

Mersin Merkez, bütün ilçe ve bölgeleri için Mersin Apartman Temizlik Şirketi olarak Hizmet vermekteyiz. Detaylı Bilgi için İletişime Geçin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir