Mobil Kapıcılık Hizmetleri
Mersin apartman temizliği olarak mobil kapıcılık, Apartmanınızda sabit bir kapıcı yerine belirlenen aralıklarla kapıcılık hizmeti veren Mersin mobil kapıcılık hizmeti veren Mersin apartman temizliğidir. Apartman temizlik genel olarak ortak kullanım alanlarının temizlenmesi, günlük, haftalık çöp alımı, bağ-bahçe bakımı ve temizliği gibi zamanı sizde farklı kılan mobil kapıcılık hizmeti alabilirsiniz. Mobil kapıcı hizmeti Mersin’in bir çok semtinde hizmetimiz mevcut olup, uygun fiyata sabit kapıcı hizmetinden faydalanabilirsiniz. Sürekli personel çalıştırıp, sigorta, muhasebe, izin ve maaşla uğraşmanıza gerek yok, sadece mobil kapıcılık hizmetini fatura karşılığı ödersiniz. Mobil kapıcılık hizmeti ile güvenli, kaliteli, uzman personel ile ekonomik hizmet alımı sağlarsınız. Mobil kapıcılık sayesinde sorumluluk yerine hizmet satın alırsınız. Hem rahat edersiniz, hem de ekonomik bütçe sağlarsınız. Hizmetin adı bizimle güzel. Çünkü biz işimizi severek yapıyoruz.

Apartmanınıza gelen mobil kapıcı sigorta primleri firmamız Mersin Apartman temizlik tarafından karşılanmaktadır. Apartmanda kullanılan temizlik malzemeleri firmamızca karşılanır, sizden ekstra ücret talep edilmez. Apartman kat/daire sayısına ve seçeceğiniz hizmetlere göre ücret belirlenmektedir. Aylık fatura karşılığı ödeme yaparsınız.

Mersin Merkez, bütün ilçe ve bölgeleri için Mersin Apartman Temizlik Şirketi olarak Hizmet vermekteyiz. Detaylı Bilgi için İletişime Geçin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir